Да помогнем на изпаднал в злощастие болен възрастен човек.
Познавам нуждаещия се отдавна и добре. Горд и достоен, добър човек. Не би молил за помощ, ако наистина не бе в безизходица и ако наистина не се нуждаеше от помощ. Чувства се виновен и силно страда, че е изпаднал в унизително положение да проси и да се моли за помощ и дарения